Odchudzanie oraz ból w klatce piersiowej skurcze mięśni i stres

Dzień dobry .od pewnego czasu odchudzam sie i od tego czasu pojawily sie moje problemy m.in. ból w klatce piersiowej , skurcze nogi , ręki .ogólnie jem bardzo mało ciągle widze siebie grubszą waże 42 kg a mam 160 wzrostu . wszyscy mowia mi ze jestem bardzo chuda i ze musze jeść. jak moge zaradzic tym bola w klatce piersiowej czesto tez mam bóle brzucha głównie przez stres i lęk z ktorym nie umie sobie poradzic od ok 3 lat. czesto sie trzęse głownie przez stres chyba prosze o odpowiedz.

Proszę skonsultować się z ośrodkiem terapii zaburzeń jedzenia. Podobne objawy mogą świadczyć o anoreksji lub bulimii. Obydwie te choroby mogą prowadzić do śmierci. Pani obecne objawy mogą wynikać z zaburzeń w gospodarce elektrolitycznej i hormonalnej organizmu, a także jako efekt zaburzeń w sferze psychicznej. Podjęcie psychoterapii i leczenia jest konieczne.