Odchudzanie trzech kilogramów u 33-latki

obecnie waze 53 kg i mierze 170 cm, bardzo chciałabym zrzucic wagę do 50 kg bo z ta wagą było mi bardzo fajnie. mam 33 lata i dojke małych dzieci

W Pani wypowiedzi daje się odczuć apel o czas dla samej siebie.wszelkie odchudzanie proponuję zacząć od postanowienia zadbania o siebie, co jest zwykle,trudniejsze od diety :) Warto skorzystać tu z własnej złości i stanowczości. Poprosić męża o wsparcie dla swojego planu. Odstawienie glutenu (wszystko co z mąki), cukru (i słodzonych produktów) oraz świnki (na rzecz drobiu, ryb, wołowiny, dziczyzny) załatwi sprawę. Waga drgnie dopiero po 1,5 mca, więc nie ma co jej wyciągać. Wafle ryżowe zamiast pieczywa, oliwa zamiast masła i pyszne warzywa, które są w rozkwicie. Najlepszy basen, choć każda aktywność do potu wspomoże. Bez dyscypliny wobec własnych postanowień będzie trudno. Więc czas na relaks i aktywność. Szczęśliwa mama, to szczęśliwe dzieci. Pozdrawiam.