Odchudzanie u 10-latki

Mam 10 lat i 140cm wzrostu waże 38kg chce schudnąć pomocy!!! \(^o^)/
10 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
spokojnie :) Jesteś jeszcze młodą osobą. W tym wieku zalecamy aby zwiększyć swoją aktywność fizyczną. Nie opuszczać zajęć z WF-u, a dodatkowo po szkole jeździć na rowerze, na rolkach, grać w piłkę, zapisać się na basen. Nie musisz stosować konkrketnej diety odchudzającej. Wystarczy zmienić swoje nawyki żywieniowe - to znaczy - nie spożywać słodyczy, fastfoodów, jeść dużo warzyw i owoców. Warto też żeby spożywać posiłki o regularnych porach, 4-5 razy w ciągu dnia. A między tymi posiłkami nie spożywać przekąsek :) Wprowadź te zmiany i na pewno będzie lepiej!