Odchudzanie z talii a rozstęp kresy białej

Witam, moja waga 65 kilo , wzrost 168 cm, 2 , 5 roku temu urodziłam córkę przez cc. Mam rozstęp kresy białej i przeszłam operację zszycia pępka, choruję na złą wchłanialność żelaza, 14 lat biorę żelazo, , po drugie mam nagłe spadki cukru ( zimne poty, dezorientacja, drżenie rąk , oslabienie) , noszę rozmiar L , ale chodzi mi o talię ( wym. biust 92 cm, biodra 97 cm, pas 95 cm, wyglądam jak w ciąży , jak to zrzucić ? Dziękuję

Bez dwóch zdań, proponuję wykonanie badania "Analizy pierwiastkowej włosów", więcej informacji na stronie www.arkadia-klinika.pl Badanie pozwoli zorientować się w przyczynach niewchłanialności tego żelaza, oraz w problemach z gospodarką tłuszczową organizmu i wielu jeszcze innych sprawach. Bez badań nie jest możliwa odpowiedź na Pani pytanie, ponieważ nie znamy przyczyn. Pozdrawiam