Odczuwanie głośnego tętna w szyi w fazie spoczynku

Witam. Mam problem, który pojawił się stosunkowo nie dawno - około 2 tygodni tem. Mianowicie czuję głośne tętno w szyi głównie w fazie spoczynku.Czyli gdy uprawiam jakąś aktywność fizyczną to wszystko jest w porządku. Najgorzej jest przed snem. Nie mogę zasnąc przez około godzinę gdyż strasznie przeszkadza mi gdy słyszę głośne tętno w szyi. Dochodza do tego lekkie bóle głowy. Nie wiem czy wyraziłam się zrozumiale, ale byłabym bardzo wdzięczna za wszelkie wskazówki.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu lekarz będzie mógł się wypowiedzieć.