Odmowa jedzenie u córki

Co robić kiedy dziecko nie je i nie pije przez tydzień i odmawia kiedy próbuję mu coś podać. Byliśmy już u psychologa, psycholog dał adresy różnych szpitali psychiatrycznych, lecz zapisy odbędą się dopiero w styczniu. Boję się, że córka może zagłodzić się na śmierć. Co robić?

PrzemysĹaw Todorowicz

Istnieje możliwość prywatnej wizyty u lekarza psychiatry. W przypadku zagrożenia życia (ocena subiektywna każdego pacjenta) można udać się do szpitala na izbę przyjęć.

Dzień dobry!

Nie wspomina Pani, w jakim wieku jest dziecko, a to istotne. Sytuacja zagrożenia zdrowia i życia pozwala na otrzymanie natychmiastowej pomocy - np. u lekarza rodzinnego, wizytę na pogotowiu ratunkowym, a także natychmiastową pomoc psychologiczną, np. w Poradni Zdrowia Psychicznego, Centrum Interwencji Kryzysowej itp. Istnieją także prywatne gabinety psychologów i lekarzy psychiatrów.

Pozdrawiam!