Odreagowanie stresu poza małżeństwem

Jestem od wielu lat obarczona wieloma poważnymi stresami: znalazłam lekarstwo w szukaniu spokoju u obcych facetów ksiądz, starszy o 16 lat gość, próbując mieć z nimi stały kontakt wtedy jestem szczęśliwa. Mam dobrego męża, pracoholika.

Witam,
myślę, że to jest dobre rozwiązanie na krótką metę. Bo jeśli choć trochę zależy pani na małżeństwie, to chyba nie warto brnąć dalej w tą znajomość. Proszę się zastanowić jakie pani ma oczekiwania od tego mężczyzny z poza małżeństwa i od męża.
Pozdrawiam

Dzień dobry, pragnę jedynie zwrócić Pani uwagę, że nie zadała Pani,pytania, w związku z czym nie jest jasne czego,Pani oczekuje. Być może niczego? Pozdrawiam.