Odstający brzuch przy szczupłej sylwetce

Od zawsze odkad pamietam mialam problem z odstajacym brzuchem nogi mialam chude zawsze a brzuch jak w ciazy ,nawet zapomnialam jak wyglada moj pepek w srodku. Z czym to jest zwiazane ze tluszcz gromadzi mi sie na brzuchu >? i tworzy straszna oponke nawet rano gdy jestem przed jedzeniem jest niby mniejszy ale i tak odstaje a po jedzeniu to juz w ogóle>? wszyscy sie smieja ze jestem w ciaglej ciazy przez ta oponke na brzuchu ;/ jakies sposoby na zrzucenie tej oponki?

Problem oponki w okolicy brzucha jest związany z odkładaniem tkanki tłuszczowej w tej właśnie części ciała, taka jest częsta natura kobiecej budowy. Jeżeli chciałaby Pani zmienić taką sytuację musi Pani zredukować poziom tkanki tłuczczowej w całym organizmie, a tym samym w okolicy brzucha za pomocą prawidłowo dobranej diety redukcyjnej. Dodatkowo dobrym pomysłem będzie stosowanie ćwiczeń rzeźbiących tę partię ciała. Mogą one zastymulować redukcję tkanki tłuszczowej, dodatkowo prawidłowy garnitur mięśniowy pomoże w utrzymaniu napięcia brzucha. Częściowo efekt wystającego brzucha może być wynikiem nieprawidłowej diety wpływającej wzdymająco (to sugeruje Pani opis z powiększaniem się brzucha po posiłkach - w pewnym stopniu to jest zupełnie normale, ale nie powinno być nadmierne). Dlatego dieta bogata w błonnik oraz prawidłowa terapia probiotyczna, a także mocny garnitur mięśniowy będą minimalizowały efekt wydęcia brzucha.