Odstawienie leku Tramal 95

biorę tramal 95 ml starcza mi na tydzień chciał bym to odstawić ale kiedy tylko ma mam okazję czyli jak mi się kończy dwa trzy dni i zaczynam znowu jak sie tego pozbyc czy wystarczy tylko przestać proszę o odpowiedz

Myślę, że najlepiej byłoby porozmawiać z lekarzem, który zalecał Panu stosowanie leku o działaniu narkotycznym, bo można się od niego uzależnić. Jeżeli nie odczuwa Pan dolegliwości bólowych radziłabym zaprzestać stosowania od razu.

Pozdrawiam!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG KLINICZNY, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl

Warto przyjrzeć się, z jakiego powodu przyjmuje Pan lek. Byc może są inne metody- np psychoterapia- na poradzenie sobie z objawami? Warto porozmawiać o tym z lekarzem prowadzacym, który lek zapisuje. W razie potrzeby tez określi najlepszy/najłagodniejszy sposób odstawienia leku tak, by objawy uboczne były najmniejsze, a także wskaże na inne metody leczenia.