Odzyskanie dziewczyny po rozstaniu

Witam mam problem rozstała się ze mna dziewczyna dwa dni temu przez moją wadę ale powiedziała ze gdyby nie ta wada to by była ze mną nadal. I teraz mam problem bo chce ja odzyskać i nie wiem czy mam dać jej czas czy pisać do niej?

Witaj,
Piszesz,że jesteś poinformowany o powodach odejścia dziewczyny,więc może ważniejsze jest,by porozmawiać z kimś zaufanym na temat usłyszanego zarzutu.Nie piszesz o jego treści,więc można się domyśleć,że albo nie traktujesz jej słów poważnie,albo niemasz ochoty analizować swoich wad.Trudno więc coś doradzić.Może trzeba napisać coś więcej?
Pozdrawiam serdecznie