Szansa na odzyskanie partnerki

Czy jest szansa na odzyskanie mojej, już teraz byłej dziewczyny? Byliśmy ze sobą ok. 2 lat a ona pewnego dnia stwierdziła, że mnie nie kocha, że zakochała się w kimś innym. Minął miesiąc odkąd nie rozmawiamy, ona weszła odrazu w nowy związek Mimo wszystko ja ją kocham i myślę o niej jako "tej jedynej" Zycie sobie już poukładałem bez niej, flirtuje z innymi kobietami, a mimo to czuje, że to z nią chce być na "zawsze". Czy jej nowy związek to chwila zauroczenia? Czy miłość co była wcześniej wróci?

Witam. Zadaje Pan pytania na które nikt nie zna odpowiedzi. Sądzę, że chodzi o to, żeby pogodzić się z bolesną prawdą.
Magdalena Brabec

Witam, nauka próbowała określić, kiedy zaczyna się miłość, a kiedy jest zauroczenie. Pierwsze miesiące związku to czas zauroczenia i zakochania, na swoje pytania z czasem może odnajdzie Pan odpowiedź. Zastępowanie związku innym związkiem, to niedojrzały sposób radzenia sobie ze stratą lub gonienie za "jakąś" iluzją - kolejny partner będzie idealny. Kiedy kończy się związek, następuję czas który można porównać do żałoby i aby dać sobie szanse na inny związek, należy tę żałobę przeżyć, pogodzić się ze stratą, wypłakać. W końcu z zakończaniem związku wiąże się utrata miłości. Proszę sobie dąć czas i nie robić tak jak Pana dziewczyna, wchodzić bez chwili refleksji do kolejnego związku. Kiedy pozwoli sobie Pan na emocjonalne "pożegnaniem" się z byłą dziewczyną, będzie miejsce na nową relację. Jeśli jednak będzie żył Pan nadzieją na jej powrót, to każda kolejna dziewczyna będzie tylko zamiennikiem, bo Pana serce będzie w tej niezakończonej miłości. Powodzenia

Dzień dobry!

Niestety, nikt nie zna przyszłości i odpowiedzi na te pytania. Bez wątpienia jest jednak tak, że osoba, która została niespodziewanie opuszczona, cierpi dłużej i bardziej. Ten, kto odchodzi, zazwyczaj wcześniej długo analizuje, rozmyśla nad rozstaniem i decyduje się na nie wtedy, kiedy jest już pewny swojej decyzji, oswojony z nią. Nie można wykluczyć, że jeszcze kiedyś charakter Waszej relacji się zmieni. Na tą chwilę jednak to, że dziewczyna zdecydowała się na odejście, nie nawiązuje kontaktu i jest w nowym związku, świadczy o tym, że nie chce powrotu do Waszego związku. Wasze rozstanie jest stosunkowo świeże i z pewnością potrzebuje Pan więcej czasu, aby się z tą sytuacją oswoić i z nowej perspektywy spojrzeć na swoje uczucia, tęsknotę.

Pozdrawiam!