Olbrzymi guz w okolicy podżuchwowej i utrata masy ciała u 68-latki

Witam, mam pytanie odnośnie mojej babci. Dwa lata temu pojawił się u niej niewielki guz w okolicy podżuchwowej po prawej stronie szyji. Do tej pory guz ten zyskał olbrzymie rozmiary. Babcia twierdzi, ze nic ją nie boli. Ponad to nastąpiła u niej w tym okresie widoczna utrata masy ciała. Ma 68 lat. Proszę o pomoc co to może być.... Z góry dziękuję.

A jak wyobraża sobie Pani moją pomoc przez internet???Nie mogę postawic diagnozy nie zbadając pacjentki!!! CO TO SĄ OLBRZYMIE ROZMIARY??? A co zadziałała Pani przez te dwa lata obserwując jak guz rośnie??? PROSZĘ UDAĆ SIĘ DO CHIRURGA!!! zż