Omdlenia i 10-dniowe miesiączki. Co robić?

Witam! Od jakegoś czasu mam problem z utratą przytomności. Kilka tygodni temu podczas jazdy samochodem zrobiło mi się słabo. Nie mogłam odychać, bardzo bolała mnie klatka piersiowa i lewa ręka. Gdy po kilku godzinach wróciłam do domu, zasłabłam. Wtedy mąż zawiózł mnie do szpitala, ale w szpitalu pani doktor powjedzała, że to są nerwobóle i żebym wróciła do domu, i nie zajmowała kolejki. Kilka dni temu zemdlałam. Obudziłam się na podłodze i strasznie bolała mnie głowa. Było mi zimno i strasznie się trzesłam. Od kiedy urodziłam synka, mam problemy z wagą. Ważę 47 kg przy wzroście 162 cm, mam problem z jedzeniem i jest mi ciągle zimno. Byłam kilka razy u lekarza, ale pan doktor mówi, że to organiz tak reaguje po ciąży. Ale ja urodziłam synka dwa i pół roku temu, a poza tym moje miesiączki trwają 10 dni i są dardzo obfite. Co mam robić?

Opisane dolegliwości są niepokojące i wymagają niezwłocznego wyjaśnienia. Należy wykonać podstawowe badania krwi, moczu, ekg. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że ma Pani anemię. Proszę nie zwlekać z wizytą u lekarza - konieczny jest dokładny wywiad i badanie Pani.