Omdlenia i 10-dniowe miesiączki. Co robić?

Witam! Od jakegoś czasu mam problem z utratą przytomności. Kilka tygodni temu podczas jazdy samochodem zrobiło mi się słabo. Nie mogłam odychać, bardzo bolała mnie klatka piersiowa i lewa ręka. Gdy po kilku godzinach wróciłam do domu, zasłabłam. Wtedy mąż zawiózł mnie do szpitala, ale w szpitalu pani doktor powjedzała, że to są nerwobóle i żebym wróciła do domu, i nie zajmowała kolejki. Kilka dni temu zemdlałam. Obudziłam się na podłodze i strasznie bolała mnie głowa. Było mi zimno i strasznie się trzesłam. Od kiedy urodziłam synka, mam problemy z wagą. Ważę 47 kg przy wzroście 162 cm, mam problem z jedzeniem i jest mi ciągle zimno. Byłam kilka razy u lekarza, ale pan doktor mówi, że to organiz tak reaguje po ciąży. Ale ja urodziłam synka dwa i pół roku temu, a poza tym moje miesiączki trwają 10 dni i są dardzo obfite. Co mam robić?
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Co o naszym zdrowiu mówi żywa kropla krwi? [Specjalista radzi]

Krew może wiele powiedzieć o naszym zdrowiu, a jeszcze więcej świeżo pobrana, która natychmiast trafia pod mikroskop. Pozwala nam to określić, czy organizm jest zakwaszony, ma odpowiedni poziom wolnych rodników, nie jest obciążony toksynami, pasożytami czy grzybami.

Opisane dolegliwości są niepokojące i wymagają niezwłocznego wyjaśnienia. Należy wykonać podstawowe badania krwi, moczu, ekg. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że ma Pani anemię. Proszę nie zwlekać z wizytą u lekarza - konieczny jest dokładny wywiad i badanie Pani.

Specjalista chorób wewnętrznych, współautorka publikacji z zakresu mikrobiologii i endokrynologii.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy