Omdlenie i strach o syna

ostatnio zemdlałam wcześniej robiło mi się słabo ale chciałam dokończyć gotowanie i nie położyłam się po chwili upadłam dwie godziny wcześniej obudziłam się serce szybko biło przez ok 1 min czułam strach o syna przeżywam jego podniesione ciśnienie krwi ostatnio po ok miesiącu powtórzyło się to bicie serca znów czułam strach o syna kóry palił trawę i wspomniał że raz by zapalił w noc o 4 obudziło mnie to szybkie bicie serca i znów ten strach o syna ćwiczyła też ok 4 razy w tygodniu pot płynął

Witam,
Opis Pani sytuacji wskazuje na dużą trudność, jaką Pani przeżywa. Zachęcam do kontaktu z lekarzem internistą, by wykonać podstawowe badania. Gdy lekarz potwierdzi, że jest Pani zdrowa, warto skontaktować się z lekarzem psychiatrą w celu diagnostyki i rozpoczęcia ewentualnego leczenia. Zachęcam także do wsparcia się psychoterapią, co pozwoli Pani szybciej wrócić do równowagi psychicznej i rozwiązania swoich trudności.
Pozdrawiam
Ewa Czernik