Osłabienie i złe samopoczucie po współżyciu a praca stojąca

Witam!Stosuje tabletki antykoncepcyjne teenia,od ponad tygodnia.Zauważyłam,że po stosunku,kiedy partner kończy w środku po chwili jest mi nie dobrze.Ostatnio po współżyciu,i wyjściu na dwór zrobiło mi się słabo,i mimo tego,że ktoś coś do mnie mówił, słowa docierały do mnie dopiero po chwili i widziałam ciemność przed oczami. Odżywiam się prawidłowo, pije dużo wody i ruszam się często. Czy na słabniecie ma wpływ mój zawód-fryzjerka?(stoję8godzin,przerwy po5min,po2-3godz) Dziękuję i proszę o odp.

Witam! Nie wydaje się, aby Pani dolegliwości miały związek z przyjmowaniem tabletek antykoncepcyjnych. Być może wynikają natomiast z przemęczenia. Myślę że warto zgłosić się do lekarza rodzinnego i wykonać podstawowe badania (morfologa, ocena funkcji tarczycy).