Osłabienie, przyspieszone tętno, bóle brzucha i zaburzenia snu

Witam .Mam na imie Lukasz mam 26l i waze 50kg moim podstawowym problemem jest to ze jestem bardzo oslabiony a do tego dochodza jeszcze takie objawy jak przyspieszone tetno do ok 100min dzieje sie to podczas np. siedzenia (bez wysilku) ,bole brzucha ,zaburzenia snu ,nie moge jesc ani pic ,ciezko mi sie oddycha, bardzo sie mecze chodze juz rok do lekarzy ktorzy nie wiedza co mi jest i caly czas zlecaja te same badania , teraz mam przepisany betaloc 50mg ktory nie pomaga . co mi moze byc?

Opisane objawy mogą wskazywać na trudności natury psychologicznej. Czy wśród różnych lekarzy, u których Pan już się konsultował byl również psycholog? Jeżeli nie - bardzo proszę to zrobić. Możliwym jest, że Pana dolegliwosci wynikają z jakiegoś rodzaju zaburzenia nerwicowego - a jeśli tak jest, to przy wykorzystaniu psychoterapii może się Pan ich skutecznie pozbyć. Pozdrawiam.