Osłabienie, wysoka temperatura i skórcze mięśni przy poruszaniu

Od tygodnia mam temperaturę do 39.5 dzień w dzień, I najgorzej jest w nocy. Do.tego skórcze wszystkich mięśni przy poruszaniu , biorę od 3 dni antybiotyk. Czuje się skrajnie oslabiony , co robić?
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Pana dolegliwości stanowczo wymagają pogłębienia diagnostyki. Przede wszystkim konieczne jest bezpośrednie badanie lekarskie i ustalenie potencjalnego ogniska infekcji. Jeżeli dolegliwości nie ustępują pomimo przyjmowanie trzech antybiotyków należy rozważyć wskazania do leczenia szpitalnego, gdzie prawdopodobnie zostaną pobrane posiewy krwi i innych potencjalnie zainfekowanych miejsc, co umożliwi identyfikację konkretnego patogenu i powodującego takie objawy oraz wdrożenie odpowiedniego, celowanego leczenia.