Otępienie, blokada w komunikacji i lęk przed wszystkim

wydaje mi sie ze jakbym byla opetana nie moge sie zmusic do rozmowy i mam wrazenie ze to jest jakas tam blokada pozatym mam silne leki boje sie doslownie wszystkiego

Witam serdecznie,
Jeśli ten lęk jest tak duży, że utrudnia, a nawet uniemożliwia codzienne funkcjonowanie oraz wypełnianie obowiązków, to warto skorzystać z pomocy psychologa. Lęk może być na przykład objawem zaburzenia nerwicowego, jednak tylko psycholog/psychiatra po dokładnym wywiadzie będzie w stanie określić jego przyczyny.
Pozdrawiam

Mgr Kamila Drozd Psycholog

Witam serdecznie!
Niestety, drogą wirtualną nie da się postawić żadnej diagnozy. Nie sądzę, by była Pani opętana. Najprawdopodobniej Pani objawy są konsekwencją problemów natury emocjonalnej. Trudności w komunikacji, problemy z zainicjowaniem rozmowy, silne stany lękowe mogą świadczyć o różnych problemach, np. depresji, zaburzeniach osobowości czy zaburzeniach z grupy nerwic (np. zespól lęku uogólnionego). Zachęcam Panią do konsultacji u lekarza psychiatry, który będzie miał szansę postawić rzetelne rozpoznawanie i zaproponuje najlepszą dla Pani terapię.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!