Ozonowanie łazienki w domu

Witam. Mój współlokator wpadł na dziwny pomysł i pożyczył maszynę do ozonowania, żeby wyozonować łazienkę. Robił to przez 30 minut, z zamkniętymi drzwiami, a potem je otworzył aby pomieszczenie się wywietrzyło. Z tego co wiem to ozon jest szkodliwy. Czy coś nam grozi?

Jeśli nikt nie siedzi w zamkniętym, szczelnym pomieszczeniu z twarzą wciśnięta w generator ozonu to raczej nic nikomu nie grozi. Ozon ma bardzo krótki czas rozpadu, a stosując się do instrukcji dołączonej do atestowanego urządzenia można być spokojnym o swoje bezpieczeństwo.