Padaczka i zaburzenia w samodzielnym poruszaniu się

Witam u mojego 22 letniego brata trzy lata temu stwierdzono padaczkę z powodu niedotlenienia mózgu podczas porodu w marcu tego roku trafił do szpitala bo dostał bardzo silnych ataków padaczki i od tamtej pory zaczęło mu się pogarszać w tym momencie jeździ na wózku ponieważ ma zaburzenia w chodzeniu i nie może się samodzielnie poruszać. Lekarze nie wiedzą co mu dolega badania nie odbiegają od normy już nie wiem jak można mu pomóc czy to są skutki padaczki czy innej choroby proszę o pomoc.

Proszę spróbować wyjaśnić przyczyny częstych ataków padaczki i postępującej niesprawności, z Neurologami leczącymi Brata !
Uszkodzenie poporodowe, może dodatkowo inne obciążenia....