Palenie papierosów i ostre treningi

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy palenie papierosów i ostre treningi nie niosą za sobą jakiś długtrwałych skutków ubocznych? Chodzi o rolki codzienniej jazdy po 1h 30min dziennie szybkim tempem. Papierosów palę od 8 do 12 dziennie.

Aleksander Ropielewski

Nie niosą skutków ubocznych bardziej nasilonych niż palenie papierosów bez uprawiania sportu.