Picie alkoholu na złagodzenie problemów

Witam. Mam 24 lata ojca alkoholika ale od 5 lat nie mieszkam z nim. Od jakiegos czasu zauważyłam że nie radzę sobie z problemami i przez to pije coraz częściej. Gdzie mogę się zgłosić o pomoc w Łodzi?

Hipnoterapeuta/Psychoterapeuta kliniczny Frank Barton

Jeżeli lubisz czytać polecam książkę "Spark" .

Pozdrawiam

Franciszek Bartkiewicz

Witam,

przede wszystkim chciałam Pani pogratulować decyzji i wglądu w siebie. Jako córka alkoholika, jest Pani w grupie ryzyka, osób szczególnie podatnych na uzależnienie. Proszę zgłosić się do najbliższego ośrodka terapii uzależnień, blisko miejsca zamieszkania lub pracy – jeśli znajdzie Pani miejsce, gdzie będzie Pani ‘po drodze’, łatwiej będzie wytrwać w kontynuowaniu regularnych spotkań z terapeutą/grupą terapeutyczną.

Pozdrawiam,
Elwira Chruściel