Plemniki w płynie preejakulacyjnym a ciąża

1,5 tygodnia temu pieściłam się z chłopakiemWzięłam do buzi penisa i piescilam go,wydzielil sie plyn ejakulacyjnyPotem sie pocałowalismyOn wlozyl mi palce do srodka pochwyPo mniej wiecej minucie wyjął je żeby nawilżycJa mu nawilżyłam palce ślinąOn wlozylmi te dwa palce do pochwy i piescilJestem wciąże dziewicaStosunku nie odbylismyCzy plemniki ktore znajduja sie w plynie ejakulacyjnymmogly przezyc w mojej slinie?Potem przedostac sie z moja slina na rece mojego chlopaka a potem do mojej pochwy?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Bardzo ciężko jest określić ryzyko ciąży dokładnie choć jest ono na pewno bardzo małe ( praktycznie tylko teoretyczne). Dodatkowo ślina jest cały czas połykana odruchowo i plemniki szybko znikają z jamy ustnej. Pozdrawiam