Płyn z brodawki sutkowej

Dziś rano poczułam na koszulce mokrą plamkę wielkości kropli dokładnie w miejscu gdzie brodawka dotykała koszulki plamka wyglądała jak po wodzie i zaraz wyshnęla co to mogło być

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, jeżeli sytuacja, która u Pani występuje nie ma się o co martwić, jednakże, jeżeli sytuacja będzie się powtarzała, proszę o konsultację z lekarzem ginekologiem. Pozdrawiam