Podnoszenie głosu podczas rozmowy u chłopaka

Mój chłopak często podnosi na mnie głos. W towarzystwie tego nie robi, ale kiedy jesteśmy sami to codziennie... Gdy tylko nie zrozumiem czegoś przez telefon bądź po prostu nie usłyszę i pytam ponownie to on od razu przybiera agresywny i wyższy ton. mówiłam mu tysiące razy że sobie tego bardzo nie życzę i nie będę tego tolerować, ale to nic nie daje, na innych np. członków najbliższej rodziny też cały czas tak podnosi głos, boje się że to się nigdy nie zmieni, że tak już ma i nic z tym nie zrobię

Dzień dobry!

Tak, jest możliwe, że nawyk chłopaka jest na tyle silny, a jego motywacja do pracy nad tym na tyle niska, że w najbliższej przyszłości nie zmieni się to.

Pozdrawiam!

Witaj. Spróbuj usiąść z nim na spokojnie i porozmawiać szczerze o swoich obawach. Przedstaw również co się stanie gdy ...

zmieni swoje podejście i jego nie zmieni. Proszę zastanowić się (czy chce Pani być z tym partnerem).

Jeśli bardzo chcecie (oboje) walczyć o zdrowy związek a nie potraficie poradzić sobie z tym problemem - zalecam spotkanie ze specjalistą terapeutą.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!
http://psychopedagog.eu
http://facebook.com/gabinetdawidkk/