Problem z rozmową i relacjami w związku

Jestem z chłopakiem 11miesiecy.Kocham go,widze go w przyszłości razem ze mna.jest problem.On nie wiem co czuje.Tzn na poczatku zwiazku powiedzial,ze mnie nie kocha(ok3misi)ale zostalam spróbowaliśmy.Potem mielismy2rozmowe(4miesiac)dowiedzialam sie jaki ma ideał kobiety,spełniam w połowie.Ostatnio powiedzial mi,ze nie moze ciagnąć tego tak,ze nie zrobi ze mnie swojego ideałuze nie da sie tak zmienic człowieka.Powiedzial,ze to3raz kiedy myslioodejsciu,ale cos go trzyma mowi wolaboza.Bardzogokocham

Witam,

Z tego, co opisujesz wynika, że chłopak ma bardzo sztywne wyobrażenie o związku lub czegoś się boi. Spróbuj porozmawiać z nim raczej o tym, niż bezpośrednio i miłości i zobowiązaniach. Uspokój, że jesteście jeszcze młodzi i nie wymagasz od niego niczego prócz czerpania satysfakcji z bycia razem. Miłość często przychodzi później, gdy człowiek pozbędzie się lęku i presji.

Pozdrawiam i życzę powodzenia

Partner nie wydaje się poważnie myśleć o pani, więc albo da mu pani jeszcze trochę czasu aby się określił np. miesiąc, albo lepiej zakończyć ten związek.

Z tego co Pani opisuje to problematyka jaka panuje w waszym związku jest dość prosta do wyjaśnienia a trudna do wykonania. Z jednej strony proszę zadać sobie pytanie - czy Pani tak bardzo chce się zmieniać dla sztywnych zasad partnera - czy jest Pani szczęśliwa?

A jakie ma Pani oczekiwania wobec partnera i związku? Jakie ma Pani marzenia i cel? Czy widzi Pani przyszłość w waszym związku i jak wyobraża sobie Pani dalszy rozwój uczuć?

Jeśli pojawiają się problemy z odpowiedziami tych pytań to proponuję skorzystać z oferty coacha, trenera aby pomógł się określić :) Można udać się stacjonarnie lub skorzystać z oferty Internetowej - w tym wypadku zachęcam do swoich usług.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!
http://blog.psychopedagog.eu
http://facebook.com/gabinetdawidkk/

Terapie i konsultacje on-line.
http://psychopedagog.eu/terapia-online/