Problem ze swoim zachowaniem i kłótliwość w związku

Mam problem ze swoim zachowaniem. Jestem w szczęsliwym związku(2 lata), a ciągle znajduje powody do kłótni. Sama widzę że czepiam sie głupot, doszukuję złęgo zachowania u partnera, braku czułości, uwagi - ale po każdym epizodzie złego nastawienia, po przemysleniu tego, zdaje sobie sprawe ze to nie prawda i że naprawde sie czepiam. Zastanawiam się, czy powinnam szukac pomicy u specjalisty, czy wystarczy po prostu nad soba popracować? Staram sie zmienic, jest lepiej, ale czasem nerwy biora górę.

pozdrawiam

Jarosław Żukowski
Pracownia Integra

Witaj!

Jest wiele sposobów pracy nad tym problemem ;-) Postaraj poszukać w swojej okolicy coacha lub terapeuty. Taki rodzaj szkolenia interpersonalnego nie powinien być drogi a bardzo skuteczny.

Zawsze można też skorzystać z kilku spotkań - terapia par aby dowiedzieć się czy aby na pewno problem leży po Twojej stronie.

Służę pomocą i zapraszam na swoją witrynę internetową ;-)
http://psychopedagog.eu