Podwyższone WBC u 40-latki a możliwe przyczyny

Witam,chciałam się tylko dowiedzieć,co oznaczają podwyższone WBC(20,1)przy normie4,5-17,5 neutrofile% 73,3 przy normie17-65 i podwyższone neutrofile#14,7 przy normie 1,5-8,5 i jeszcze obniżone limfocyty%19 przy normie 25-50?pozostałe wyniki ok,to są wyniki chłopca 5,5 roku,często się przeziębiał kiedyś,obecnie ma ciągle nieduzy katar.A w gardle staphyloccocus aureus wzrost pojedynczy,MRSA iMLSB,patogen alarmowy dodatni.Dziekuję i poważaniem

Aleksander Ropielewski

Takie wyniki sugerują infekcję. Dokładniej mógłbym stiwerdzić jaką po przeprowadzeniu badania.