Pogarszający się stan przy depresji i nerwicy

Witam.Od 4l leczę się na depresję oraz nerwicę natr.Przez ostatnie miesiące,pomimo trzymania się zaleceń lekarza prowadzącego sukcesywnie pogarsza się mój stan zdrowia (stany lękowe,'zamykanie się w sobie').Zacząłem zastanawiać się, czy aby na pewno nie leczę samych objawów,a moja choroba nie jest związana z jakimś innym problemem.Miewam bowiem cykliczne kłucia w mięśniach(biceps) i kościach(piszczele).Moja jakość życia znacząco spadła i myślałem nad jakimiś badaniami np.na boreliozę.Czyto dobry

Pozdrawiam.

Witam serdecznie
Nie pisze Pan również niczego o problemach psychicznych a wyłącznie dolegliwościach ciała/kłuciu/,który to jest rodzajem "zamiennika" we wszystkich typach nerwic.Dopóki Pan nie podejmie profesjonalnej psychoterapii,jest możliwe,że będzie Pan te bóle czuł w różnych miejscach i leczył się u różnych specjalistów,bez wyleczenia problemu podstawowego.
Zachęcam osobiście do kontaktu z terapeutą.