Pogorszenie pamięci i niechęć do wszystkiego

Dzień dobry. Pani doktor mam taki problem bo nie chce mi się nic robić ja siedzę głównie w domu przy komputerze,nie mam już przyjaciół jak miałem w dzieciństwie,nie mam z kim porozmawiać, nie mogę znaleźć stałej pracy a skończyłem tylko szkołę zawodową i mam brak chęci do nauki też mam słabą pamięć bo leczę się na padaczkę ale nie wiem czy przez te leki mnie się tak pogarsza pamięć leków na pamięć nie warto brać tak mi doradziła lekarz neurolog.Pozdrawiam

Problemy z pamięcią, koncentracją mogą mieć zwiazek z padaczką, jednak nie jest to jednoznaczne. Najwięcej inf udzieli prowadzący lekarz neurolog. Problemy dotyczcące motywacji, zniechęcenia należą do zaganień pracy psychologa ( można skorzystac z pomocy prywatnie bądz na nfz) oraz w przypadku pracy z pomocy doradcy zawodowego, które usługi oferują urzedy pracy,

Witam

Wskazana byłaby terapia podjęta z psychologiem. Podczas spotkań można poruszyć zarówno problem motywacji jak i problemów z pamięcią.
Warto zawalczyć o siebie i swoją jakość życia.

Pozdrawiam
Joanna Gałczynska-Adamiak