Uczucie niespełnienia w życiu

Witam, nie wiem czy to depresja czy coś innego ale mam uczucie niespełnienia czuje jakbym nic w życiu nie osiągnął, że jest już za późno na wiele rzeczy straciłem ochotę praktycznie na wszystko nie wiem co z sobą robić nie mam pomysłu co będę robił w przyszłości i coraz bardziej mnie to dołuje. Chciałbym ruszyć do przodu ale nie potrafię
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Proszę tymczasem wykonywać swoje zobowiązania, czyli robić to co Pan normalnie robi. Rozumiem, że brak Panu orientacji życiowej, celów wartości. Potrzebuje Pan ustalić swoje priorytety. Jeśli tak, to proszę spróbować je ustalić samodzielnie – korzystając na przykład z książek o coachingu. Można tez spróbować zapisać się na coaching lub skorzystać z usług doradcy zawodowego.
Pozdrowienia
Tomasz Furgalski

Witam serdecznie
Dobrze, by było żeby Pan porozmawiał z bliską Panu osobą , której Pan ufa i może opowiedzieć o swoich trudnościach. Rozwiewając Pana wątpliwości na te wiele rzeczy o których Pan pisze, nie jest za późno, jest czas , żeby zacząć to , co chciałoby się robić, jeśli jednak nie ma pomysłu , jak to zrobić, dobrze by było porozmawiać z osobą, która wydaje się Panu godna zaufania i poradzić się jej , można tez porozmawiać z ekspertem w tej dziedzinie -doradcą zawodowym , który na podstawie diagnozy , rozmowy -pomoże ustalić indywidualny profil osobowy odpowiadający Pana preferencjom, zdolnościom, posiadanym zasobom i możliwościom. Jeśli długotrwale czuje Pan uczucie ogólnego zniechęcenia, zmęczenia, niespełnienia, warto skorzystać z pomocy profesjonalisty psychologa, terapeuty , który pomoże odnaleźć sens życia i właściwą drogę, która będzie dla Pana satysfakcjonująca.
Pozdrawiam- Anna Ręklewska- Psychoterapeuta