Powtarzanie szeptem ostatnich wyrazów

Witam, syn ma 5,5 roku, rozwija się normalnie (choć jest dość nerwowy).Jest bardzo inteligentny, szybko zaczął mówić poprawnie.Od 2 tygodni powtarza szeptem ostatni wyraz swoich wypowiedzi - obojętnie, czy zadaje pytanie, opowiada, czy bawi się sam. Wygląda to mniej więcej tak: Mamo, zrób mi kanapkę z szynką(z szynką); Pobawimy się klockami?(klockami); Teraz ja pojadę samochodem, a ty tu zostaniesz (tu zostaniesz);i tak cały dzień!!! Zapytany, dlaczego tak robi - nie wie. Zaczynam się niepokoić!

Dzień Dobry Pani,

Sugeruję konsultację kontrolną Pani Synka u psychologa dziecięcego, na którą skieruje Panią pediatra.

Z przesłaniem wszystkiego najlepszego,
Irena Mielnik-Madej