Poziom kreatyniny a tomografia z kontrastem
Mój tata robił badanie poziomu kreatyniny we krwi i wyszedł mu wynik 0,5 co to oznacza ? Czy przy takim poziomie może mieć tomografie z kontrastem robioną?

MĘŻCZYZNA, 34 LAT ponad rok temu
Witam.
Wynik wygląda na prawidłowy. Nie podaje Pan jednostek ale sądzę, że jest to 0.5mg/dl. Przy takim poziomie kreatyniny można podawać kontrast.
Pozdrawiam
wizytylekarskie.org