Praca w nocy a odżywianie

Witam, mam 20 lat. Obecnie w okresie wakacyjnym jestem kelnerka, co zaburzyło moj cały system odżywiania. I mam pytanie czy jesli np. Zaczynam prace o 16 kończę o 3 to nie martwiąc sie o tycie moge zjesc o 2? Czy będąc te 11h na nogach(ciagle maszerując po sali z taca) moge spożywać wiecej kalorii niz normalnie?

Z pewnością przy zwiększonym wysiłku fizycznym, za który z pewnością można uznać Pani pracę, należałoby się zastanowić nad zwiększeniem porcji w stosunku do diety, którą stosowała Pani przed podjęciem pracy. Nie należy jednak zwiększać tylko jednego posiłku, dotyczy to całej diety i odpowiedniego rozłożenia energetycznego na poszczególne posiłki.

Poradnia Dobry Dietetyk Toruń
tel. 887 433 444