Prawdopodobieństwo urodzenia zdrowego dziecka, kiedy jedno z rodziców choruje na padaczkę

WITAM ,JA 38 ONA 39 LAT LEKKA PADACZKA JESLI WYNIKI NASIENIA DOBRE CZY DZIECKO URODZI SIE 100 %ZDROWE DNA NIE USZKODZONE JAKIE MINIMUM WARTOSCI NASIENIA ?

Mam nadzieję, że Pan dba o zdrowie, nie pije,
Nigdy nie możemy dać pewnych 100% ,
Zapłodnienie, ciąża i poród to ważny długi okres !
Trzeba dbać o Matkę i Dziecko, o Rodzinę, o spokój, zdrowie....i wierzyć w naturę i życie.