Problem z dwoistością u partnera

Witam, moj chlopak od jakiegoś czasu potrafi w momencie zmienić się na swoje przeciwieństwo.Namawiam go do pojscia do specjalisty. On doskonale pamieta co robil jako :drugie wcielenie" lecz twierdzi, że "siedzi w srodku i patrzy na to jak widz". Czuje, ze sa w nim dwie osoby, nie wie kim jest druga. Owe "drugie wcielenie" mówi o moim chlopaku w os. 3 np. "Jego tu nie ma, teraz jestem ja". Kamil mowi, ze ten 2gi chce go zabic. Co tk moze byc? mam sie zwracac do 2go wcielenia jak do obcej osoby?

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
proszę koniecznie udać się z chłopakiem do lekarza psychiatry, to poważne zaburzenia.

Witam,
Proszę namówić chłopaka aby niezwłocznie zgłosił się do psychiatry w celu postawienia diagnozy i ewentualnego leczenia farmakologicznego.
Pozdrawiam serdecznie.