Problem z obsesyjnymi myślami u 36-latki

Dzień dobry. Bardzo proszę o poradę. Mniej więcej od pół roku mam obsesyjne myśli (kilka lat temu miałam krótkotrwały romans), które się pojawiają. Kiedy mnie najdą to czuje się bardzo żle, jestem poddenerwowana, nie mogę sobie miejsca znaleźć i na niczym się skupić do tego dochodzi brak apetytu. Kiedy najdzie mnie te dziwne uczucie mam ochotę płakać i mam wtedy silna potrzebę wyznania prawdy. Oczywiście te "lęki" mijają tak samo jak się pojawiają i wtedy wszystko wraca do normy. Byłam u lekarza i przepisał mi Sympramol doraźnie do 3x dziennie i Betesda krople do regulacji ilości kropel. Póki co nie biorę tych leków bo się boje skutków ubocznych i nie wiem, czy leki zostały dobrane odpowiednio. Z góry dziękuje i proszę o poradę.

Szanowna Pani,
zachęcam do rozważenia pomocy i leczenia w formie psychoterapii, nie wykazuje skutków ubocznych, w Pani przypadku wskazana. Polecam paradygmat poznawczo - behawioralny.
Pozdrawiam serdecznie