Problem z pornografią i masturbacją

dzien dobry.od dluzszego czasu mam taki problem:uwielbiam ogladac na kamerkach online dziewczyny i przy tm sie masturbowac ale nie czatujac z nimi tylko ogladanie i masturbacja.czy to jest normalne czy tylko ja to robie nie daje mi to wewnetrznego spokoju ale mi sie wydaje ze w dobie dzisiejszych czasow to normalne.prosilbym o odpowiedz.tym bardziej ze te dziewczyny mnie nie widza.

Jeśli ma Pan wątpliwości co do tej formy aktywności seksualnej dobrym pomysłem byłoby skorzystanie z konsultacji seksuologicznej.

Pozdrawiam
http://pracownia-terapii.pl