Problem z rodziną u 21-letniej kobiety

Dlaczego tak jest ze inni mają rodziny kochające a niektórzy mają rodziny które je oddają i nigdy nie czuje się człowiek kochany przez matkę biologiczna odrzucona 0rzez adopcyjna odrzucona przepraszam ze tak pisze ale nie rozumiem może ja nie powinnam żyć skoro wszystko idzie nie tak nie chce być sama nie chce i nie chce życ

Witam,
to duże brzemię i rozumiem,że w każdym podobnym przypadku czyjegoś odejścia,kłótni itp.czuje się Pani,jak niechciane dziecko.Powinna Pani być pod opieką psychologa,np.w poradni zdrowia psychicznego,gdzie psychoterapia i pomoc jest za darmo.Po pewnym czasie zrozumie Pani więcej i nauczy się być szczęsliwa mimo swojej traumy.Nie zawsze rodzic ma możliwość pozostania z dzieckiem ,podobnie,jak pozostanie z nim nie oznacza dla dziecka szczęścia.Najważniejsze,by popatrzeć na przeszłość oczami 21-latki,która więcej rozumie i więcej może.
Pozdrawiam serdecznie

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza