Problem z wzmożonym poceniem się

Mam problem z wzmożonym poceniem się pot calewa mi dosłownie całe ciało od góry w dól. Od jakiegoś roku wypijam statystycznie 2-3 piwa na wieczór czy jestem alkoholikiem? czy są to objawy alkoholizmu czy może jakiejś choroby??

Witam,

Ilości alkoholu spożywane przez Pana są na pewno niepokojące. Warto je zmniejszyć lub odstawić. Zachęcam do kontaktu z najbliższą poradnią leczenia uzależnień w celu diagnostyki. Tam też ustalicie ewentualnie dalsze leczenie także w zakresie pocenia się.

Pozdrawiam
Ewa Czernik