Problemy z agresją w ciąży

witam. mam na imie Patrycja mam 21 lat, 2 letniego synka i w marcu urodze drugie dziecko. mieszkam w niemczech razem z narzeczonym i dzieckiem, od jakiegos czasu mam problemy z agresja. z byle powodu rzucam sie na partnera z rekoma, boje sie ze w koncu zrobie cos mojemu dziecku ... co mam zrobic ?

Mgr Nina Szalas

Bardzo niewiele Pani napisała o samym problemie. Ważne jest bowiem czy problemy nigdy do tej pory nie występowały, a zaczęły się gdy Pani zaszła w ciążę? czy i jak Pani wyraża złość na co dzień? co jest impulsem wywołującym agresję? czy Pani doświadczyła w swoim życiu od kogoś agresji? Dopiero wówczas można się zastanowić jak dalej postępować.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza