Problemy z dogadywaniem się w związku

Witam, mam problem otóż byłem z dziewczyną prawie 2 lata, i nagle coś się posypało mowiła że coś pękło, i nie potrafiła już od tamtej pory ze mną na spokojnie rozmawiać, kłóciliśmy się dużo ale bardzo się kochaliśmy i ciągle to sobie pokazywaliśmy, po 2tyg dała się namowić na wesele , było fajnie, nagle poczułem że może być dobrze, dziękowała pannie młodej że nam pomogła i że jest super, było dobrze z 4-5dni potem znowu coś z agresją do mnie zaczeła się odnosić, co zrobić.. czy potrzebuje czasu?

Jeśli są Państwo zmotywowani i przekonani do ratowania związku, warto spróbować psychoterapii par i małżeństw. Specjalista pomoże zrozumieć dotychczasowe przyczyny trudności, a także budować zmianę, odbudować zaangażowanie, poczucie bliskości i zaufania.