Problemy z emocjami po załamaniu

Heh pisalem juz tu o tym, ale zrozumialem jak to powstalo, chcialbym prosic o pomoc- 2 miesiace temu mialem jakies zalamanie bo wydawalo mi sie ze jak na wszystko znajde dowod to moge czuc wszedzie milosc [ jako emocje fizycznie] np do drzewa, do kamienia i w koncu sie pogubilem i nic nie wiedzialem a moje emocje umarły. Teraz wszystko sobie poukladalem, ale moj mozg jakby nadal nie rozumial i nie produkowal emocji fizycznie. Gdybym mial sluchac emocji akt to bym byl spokojny, gdy ktos mnie bije

Dzień dobry!

Udzielnie pomocy przekracza możliwości kontaktu internetowego. Proszę osobiście zgłosić się np. do Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam!