Problemy z emocjami a orientacja

Mam pytanie odnośnie orientacji jestem w okresie dojrzewania mam 18l i zawsze podobaly mi sie kobiety bylem w zwiazku z jedna i bylo wspaniale juz nie , ostatnio mam problem z emocjami wczesniej mialem natrente mysli o homo czy bi , nie boje sie presji iprostu nie chce tego jednak wpadlem w okres w ktorym zaczalem zauwazac mezczyzn i nie wiem czy zle odczytuje emocje jednak nie chce byc z mezczyzna ani nic z tych rzeczy , czasem jak patrzylem mozliwe ze poczulem podn.ibojesie strasznie tego.

Okres dorastania to burzliwy okres w którym kształtuje się wiele potrzeb: emocjonalnych, seksualnych i autonomii. To czas ujawniania się orientacji psychoseksualnej. Potrzeba seksualna jest zintegrowana z innymi potrzebami, szczególnie z potrzebą kontaktu emocjonalnego, więzi. Zmienia się wraz z wiekiem. W wieku dorastania jest to wyjątkowo silny związek. W związku z tym że jest to okres kształtowania się i rozwoju seksualności, może to skutkować trudnością w interpretacji potrzeb. Zauważanie innych mężczyzn, spostrzeganie ich cech fizycznych, można błędnie zinterpretować jako przejaw skłonności psychoseksualnej. Młody mężczyzna może wtedy odczuwać lęk z tym związany, jednak nie jest zachowanie jednoznacznie wskazujące na orientację seksualną. Link: http://psycho-help.pl/index.php?id=O_seksie_co_nieco