Problemy z karmieniem 2,5-latka

Witam. urodziłam wcześniaka 23 tydzien. Ma w tej chwile 2,5 roku. Mam problem bo nie chce jeśc kawałków jedzenia. To co mu do buzi sie wepchnie ręka to zje, ale z łyzeczki nie chce.. Rady spacjalistów nie działaja.. Co robic ?

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z poradnią żywienia dzieci. Poza jedzeniem o regularnych porach i podawaniem posiłków łatwych do pogryzienia i łączeniem ich z lubianymi przez dziecko potrawami nie jestem w stanie udzielić bardziej pomocnej odpowiedzi.