Problemy z komunikacją a podejrzenie autyzmu

Kazda sytuacja, cierpie bo nie moge ulozyc slow, zdan adekwatnych do sytuacji. siedze I patrze co kolega mowi, nic nie odpowiadajac, ani zdania, nie wiem czy to autyzm? dusze sie w srodku,dzien w dzien, nie moge logicznie myslec, zlozyc w calosc tego co uslyszalam, od razu umyka, zapamietuje strzepki informacji,nie funkcjonuje w spoleczenstwie w zaden sposob. Nie wiem jak to nazwac,wszedzie patrze tylko na innych krotko, ale uciekam wzrokiem szybko,zyje w ciszy, nie moge nazywac prostych rzeczy.

Mgr Agata Majda Pedagogika, Olkusz

Witam
Trudno pomoc przez internet mając krótki list i mało informacji. Najlepiej będzie zapisać się na wizytę do psychologa w celu dokładnego przeanalizowania problemów, postawienia ewentualnej diagnozy oraz rozważenia podjęcia terapii.
Pozdrawiam AM