Problemy z oddychaniem, zgaga i uczucie guli w gardle

Od 2 miesięcy mam problem ze złapaniem oddechu pełnego ,tak jakbym nie czuła że oddycham, czasami sa dni kiedy normalnie oddycham ale potem to wraca..do tego czuje napięcie mięśni i często mam zgage i uczucie jakiejś guli w gardle co to może być ?

Prawdopodobnie Pani dolegliwości mają charakter emocjonalny, w medycynie określamy je " globus histericus". Ale to tylko przypuszczenie, należałoby zasięgnąć porady lekarza gastroenterologa.