Problemy z wagą mimo trzymania diety i dużej ilości ruchu

Witam, od zawsze mam problemy z wagą mimo trzymania diety i duże ilości ruchu. W rodzinie wszyscy mają problemy z tarczycą, więc myślałem że ja też. Zbadałem się i wszystko dobrze jest. Endokrynolog mówił, że nie trzeba leczyć a że problemy z wagą mogą być związane z innymi hormonami. Dodam, że odkąd pamiętam nie potrafię zasnąć, zawsze to trwa min. godzine, nawet jak jestem bardzo zmęczony i dużo razy budzę się w nocy. I moje pytanie jakie hormony zbadać (wiem, że na pewno kortyzol)

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac sie do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wynikow badan już wykonanych bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.