Problemy z wypróżnianiem się przy Hashimoto

Wita.Od 15 lat przyjmuję eutyrox .Obecna dawka to 137 . Mam również stwierdzone hashimto . Walczę z wagą, od kąd pamiętam,i mam problemy z wypróżnianiem się,Czytałam o spirulinie chrolleli, pdobno poprawia ona metebolizm,.Z tąd moje pytanie,czy nie zaszkodzę sobie przyjmując takie tabletki. Pozdrawia, Katarzyna

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

proszę sprawdzić czy preparat zawiera jod który nie jest polecany przy Hashimoto. Aby poprawić pasaż jelitowy należy zwiększyć ilość błonnika w diecie.

Pozdrawiam serdecznie