Problemy ze snem u 20-latki - co robić?

Dlaczego tak źle śpię? Od jakiś 2 nocy czuje jakbym spala ale jest to sen bardzo płytki oraz jakby na czuwania. Budzę się często po ok. 20 minutach po czym gdy próbuję zasnąć znowu jestem jakby na czuwaniu. Co się ze mną dzieje?

Problemy ze snem mogą być spowodowane zachwianiem gospodarki mineralnej,np. niedoborem witamin lub magnezu. Ale mogą także być wynikiem jakiegoś dylematu,ważnych dla Pani,czekających spraw-nowe wyzwania,stres egzaminacyjny, oczekiwania rodziny... Warto zastanowić się na co ma Pani wpływ,co może Pani zrobić żeby zbliżyć się do rozwiązania,a co jest poza Pani wpływem albo istnieje tylko jako domysły. W takich sytuacjach warto sięgnąć po radę przyjaciół,rodziny...lub psychologa. Pozdrawiam serdecznie i życzę spokoju.